The VALETZ Magazine Numer 1 (sierpień 1998)

Indeks


Informacje dla autorów

Seweryn SapińskiŁamy 'The VALETZ Magazine' otwarte są dla wszystkich, którzy tworzą coś samodzielnie bądź wspólnie z innymi i chcą się tym podzielić z całą resztą, czyli tymi, którzy tylko konsumują. Koncentrujemy się na komiksie i słowie pisanym, lecz nie znaczy to, że nie przewidujemy miejsca dla fotografii, muzyki czy dźwięków innych, słowa pisanego na wspak, czy też innych form wyrazu, które w tym momencie nie przychodzą mi do głowy. Nie przewidujemy miejsca jedynie dla treści rasistowskich, polityki i sportu oraz wszystkiego, co kłóci się z naszym poczuciem przyzwoitości.

Jak zatem przesłać swoje materiały do redakcji?

  • Przede wszystkim zalecamy kontakt pocztowy - redakcja@valetz.pl . Staramy się w miarę naszych możliwości odpowiadać na wszystkie listy.
  • Można również wrzucać je w formie binarnej na nasz serwer ftp - ftp://ftp.valetz.art.pl/pub/magazine/incoming/
  • Istnieje też możliwość przesyłania materiałów pocztą tradycyjną. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z nami via email na adres podany powyżej.

Uwagi ogólne

Publikujemy materiały napisane wyłącznie w języku polskim.

Uwagi odnośnie tekstów

Najchętniej przyjmujemy prace w formatach Word 6.0 (.doc, .rtf), ale w skrajnych przypadkach także innych. Jeśli autor życzy sobie, aby jego materiały zostały zaprezentowane w jakiś specyficzny sposób (formatowanie, oprawa graficzna), to należy to zaznaczyć. Rozmiar prac zasadniczo nie gra roli - dłuższe będą ukazywać się w częściach, jeśli pozwalać będzie na to konstrukcja tekstu. Mile widziana będzie wstępna korekta tekstu dokonywana przez samych autorów.

Uwagi odnośnie komiksu i grafiki

W postaci binarnej akceptujemy wszystkie formaty graficzne obsługiwane przez Adobe Photoshopa 4.0. W ostatecznej wersji grafika będzie skalowana do szerokości nie większej niż 500 pixeli, więc odradzamy przysyłanie prac zbyt dużych.W postaci tradycyjnej, czyli papierowej format może być dowolny, w granicach rozsądku oczywiście.

I to tyle. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, lęki, problemy natury egzystencjalnej czy innej, pisz do nas na adres redakcji ( redakcja@valetz.pl ) lub bezpośrednio:

Arti : redakcja@valetz.pl
flEa : redakcja@valetz.pl


Indeks

 

(c) Valetz Crew & Ancient Spirit Of Valetz

http://www.valetz.pl
Kontakt: redakcja@valetz.pl