The VALETZ Magazine: nr. 2 (12) - czerwiec, lipiec, sierpień 2000

The VALETZ Magazine 12
Kontakt z The VALETZ Magazine

Zapraszamy wszystkich do kontaktowania się z nami. Bez wględu na to, czy będą to uwagi, sugestie, pomysły, czy też materiały. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto tylko ma coś ciekawego do powiedzenia, bądź też przedstawienia.

Email: redakcja@valetz.pl

W przypadku, kiedy kontakt przez pocztę elektroniczną jest niewystarczający, możliwe jest skorzystanie z tradycyjnej poczty.

Nie stwarzamy ograniczeń co do treści, techniki i formatu (w granicach rozsądku oczywiście). Akceptujemy wszystkie formaty graficzne plików obsługiwane przez Adobe Photoshop'a 4.0 (zbyt dużo ich by je wymienić).

Najchętniej przyjmujemy teksty w formatach Word 6.0 (.doc, .rtf), ale w skrajnych przypadkach także innych. Jeśli autor życzy sobie, aby jego materiały zostały zaprezentowane w jakiś specyficzny sposób (formatowanie, oprawa graficzna), to należy to zaznaczyć. Rozmiar prac zasadniczo nie gra roli - dłuższe będą ukazywać się w częściach, jeśli pozwalać będzie na to konstrukcja tekstu. Mile widziana będzie wstępna korekta tekstu dokonywana przez samych autorów.

Publikujemy oczywiście wyłącznie materiały napisane w języku polskim.


Ogólnie o TVM
strona główna
redakcja TVM
archiwum TVM
kontakt z redakcją
POWIADAMIANIE
emailem o kolejnych numerach TVM

TVM poleca
Nagroda Elektrybałta
Framzeta
Latarnik
Magazyn literacki
książki.pl
Mecenat techniczny
System Internet Provider
The VALETZ Magazine

(c) by The VALETZ Magazine. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt